Главен съдия: Рюстен Карагерен (Пловдив)

Помощници: Иван Копчев и Делян Писков (Пловдив)

Делегат: Марко Налбантов (Пловдив)

“Трявна”: Киров, Петров, Димов, Гецов, Михов, Велев, Шабан, Иванов, Ангелов, Дамянов, Трифонов

“Етър”: Михайлов, Минков, Скерлев, Николов, Анев, Кямил, Кирилов, Байчев, Христов, Любо Генчев, Димитров (Ивайло Петков, Русев, Трифонов, Бенков, Явор Генчев, Иван Петков, Узунов)

Начало на мача

5 минута – Кямил стреля след разбъркване, вратарят на домакините избива с крак

Ферарио Спасов изненадва с изцяло нова тактическа схема, като на върха на атаката е Стефан Христов.

Солидна агитка, пристигнала с ЖП шествие, подкрепя “Етър”.

Етърци водят изцяло играта, изпълниха няколко корнера.

Първа атака за домакините – Симеон Иванов излиза срещу вратаря Михайлов, който го пресреща навреме, но получава и контузия и му се оказва медицинска помощ.

28 минута – Байчев центрира от фаул, вратарят изпуска топката, но отново я лови.

30 минута – много спорно решение на рефера, който подминава фаул срещу Анев в центъра, довел до бърза контра на домакините и удар на Венци Трифонов, който Михайлов майсторски спасява.

38 минута – Скерлев с глава пуска към Любо Генчев, който от въздуха стреля в аут.

Домакините бавят играта с всички средства.

42 минута – след центриране от корнер капитанът Джихат Кямил с красива задна ножица праща топката в напречната греда.

43 минута – поредно разбъркване и защитникът Иван Скерлев с глава също стреля в напречната греда.

Етърци ходят да гонят топката до съседната административна сграда, след като децата около терена седят по столчетата си.

45 минута – две минути добавено време.

Край на първата част.

Начало на втората част

Любо Генчев получава разтежение и няма да може да продължи мача.

50 минута – силен удар на Петър Димитров, вратарят захлупва топката на голлинията, етърци претендират, че е минала голлинията.

Иван Петков влиза на мястото на контузилия се Генчев.

52 минута – ГОООЛ! Стефан Христов прави чудесен пробив отляво и сервира топката на Джихат Кямил, който вкарва за 0:1.

Играчите на “Етър” правят “люлка” с ръце като поздрав към своя капитан Джихат Кямил, който вчера стана баща.

55 минута – Петър Димитров бележи красив гол, но тъчреферът размахва байрака и го отменя.

61 минута – Петър Димитров излиза в честа позиция отдясно, но вместо да стреля пуска на свободния Стефан Христов, който закъснява да засече топката в празната врата.

62 минута – Байчев се освобождава технично и стреля над гредата.

Домакините от “Трявна” се втурнаха да изравняват и това направи мача отворен и динамичен.

67 минута – Кямил бие, вратарят Киров лови.

68 минута – Петър Димитров от фаул технично стреля на сантиметри над напречната греда.

70 минута – Христов центрира към Иван Петков, който от движение стреля в аут.

Домакините с всички сили търсят промяна в резултата.

85 минута – Трифонов и Явор Генчев влязоха на мястото на Кямил и Христов. Мачът продължава да бъде двуостър.

86 минута – ГОООЛ! Много красива атака, при която Петър Димитров с едно докосване намира вдясно Кирилов, който центрира пред вратата и Явор Генчев засича топката в мрежата – 0:2.

90 минута – две минути добавено време.

90+1 минута – ГООЛ! Поредната красива атака отляво завършва с кинжален удар на Петър Димитров – 0:3.

Край на мача – 0:3.